Akademia Tengu

Forum członków akademii tengu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witam - Oto nasze nowe forum klanowe

#1 2007-05-16 21:23:38

Stodola

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 30
Punktów :   

Rada

Planuje stworzyc rade, dzieki ktorej i wy bedziecie mieli wplyw na dzialanie naszego klanu.
Rada bedzie miala min. za zadanie ustalanie paktow, kolejki oblezen, atakow i odwetow na inne klany oraz organizacje sparingow.

Rada takze przy walce ze slabszymi klanami bedzie wyznaczala ludzi, tak aby obleg byl wygrany i przy tym zdobywac pkt reputacji. Dlatego ta sonda, aby przyblizyc wam dzialania rady i dowiedziec sie jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Oczywiscie wladze klanu beda mogly wyrazic sie na temat dzialania rady i gdy zajdzie potrzeba zlozyc tzw. Veto, lecz to naprawde rada bedzie miala najwiekszy wplyw na rozwoj klanu.

Offline

 

#2 2007-05-16 23:17:25

Vassa

Nowoprzybyły

Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rada

Rozumiem, że w takiej radzie powinny znaleźć się osoby, które dużo czasu poświęcają grze i jednocześnie dobrze ją już poznali. Szefostwo klanu nie zawsze może być obecne, a taka rada mogłaby przejąć wtedy rolę kierowniczą. Jestem za, a jak to wpłynie na rozwój klanu to się przekonamy w przyszłości.
Mojej kandydatury proszę nie brać pod uwagę, aż tyle czasu to nie mam

Offline

 

#3 2007-05-17 20:00:20

DenT

Nowoprzybyły

Zarejestrowany: 2007-04-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rada

Chciałbym się jakoś wypowiedzieć w sprawie tej rady, ale hmmm... nie wiem jak
dlatego też zostawiam pusty głos

Powiem tylko tyle, że w Nekropolii miałem z kumplem własny klan w którym też niejako była Rada Starszych(czy jakoś tak ). Decydowała ona w ważniejszych sprawach, ale dominującą władzę w klanie i tak miałem ja . Wtedy w sytuacjach ekstremalnych potrzeba było szybkich decyzji, a za nim by się członkowie Rady naradzili, to by było po sprawie. Na szczęście tu jest więcej czasu przy np. oblężeniach więc ma to większą rację bytu.

Tak więc nie jestem ani za ani przeciw, wszystko okaże się w pralce
Z ilu członków by Rada miała się składać?

Offline

 

#4 2007-05-17 22:27:17

Stodola

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: Rada

niewiem jeszcze dokladnie, narazie jest to projekt, ale chcialbym aby bylo 4 osoby, tak jak 4 strony swiata, kazdy z czlonkow mialby swoje obowiazki w klanie, oczywiscie osoba taka gdy bedzie sie wywiazywac ze swoich obowiazkow moze dostac nagrode, ale to w przyszlosci, narazie terazniejszosc. Jednym z przywilejow byla by niezmienna juz potem ranga specjalna (wymyslona przez danego czlonka rady - dla siebie)

Offline

 

#5 2007-06-02 12:39:06

szczurek12

Wyznawca

7740912
Skąd: mińsk mazowiecki
Zarejestrowany: 2007-05-31
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Rada

ale jak będzie rada czy to pomoże klanowi?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eternalwinners.pun.pl www.shaolin-silkroad.pun.pl www.podsiebie.pun.pl www.sf6zakonbialegolotosu.pun.pl www.githaros.pun.pl